MH Interiér

facebook

Krok za krokem...

Krok za krokem...

 

  1. Naše práce začíná osobní návštěvou u vás. Detailně prodiskutujeme vaši představu o interiéru a požadavky na funkčnost. Projdeme společně celý prostor a zjistíme jeho dispoziční možnosti. Chceme maximálně využít potenciál místa a vytvořit vyvážený celek, který splní vaše očekávání. Dohodneme si rozsah spolupráce a očekávaný termín realizace. Cenovou nabídku vám zašleme do 2-5 dnů.
     
  2. Po schválení cenové nabídky získáte autorský návrh vizuálního a funkčního řešení vašeho prostoru. V této fázi úzce komunikujeme s klientem a na dílčích prezentacích dohodneme celkový koncept barevného, materiálového a stavebního řešení zakázky. Připravíme detailní rozpočet. 
     
  3. Provední prací probíhá podle harmonogramu, který jsme si sjednali. Podle individuální dohody částečně nebo komplexně proces zaštítíme. Zajistíme adekvání navázání jednotlivých prací a dohlídneme na jejich správné vyhotovení. Důraz klademe na kvalitu, rychlost a čistotu. Práce provádíme my nebo spolupracujeme s řadou prověřených řemeslníků. Nábytek vyrobíme na míru, nebo zakoupíme podle našeho návrhu a vašeho přání. Poskytujeme odborné poradenství a pomáháme s výběrem vybavení a dekorací. 
     
  4. Předání zakázky probíhá osobně na základě detailní prohlídky prostor. 

 

MH interiér — Epoxidové lité podlahy. Tapetování. Výroba tapet na zakázku.

Mapa stránek | Kontakty

Realizace webu - Clickmedia 2010