MH Interiér

facebook

O nás

Navštivte naše nové webové stránky optimalizované také pro mobil:

 

EPOXIDOVÉ PODLAHY A STĚRKY, 3D PODLAHY: www.epoxidova-podlaha.cz

TAPETÁŘSTVÍ A VÝROBA TAPET: www.tapetovani-tapety.cz

 

Firma MH interier se zabývá dokončujícími pracemi a designovými návrhy interiérů. Specializujeme se na finální úpravy podlah epoxidovými stěrkami. Realizujeme zakázky pro průmysl velkého rozsahu i malé zakázky s důrazem na detail.

Spolupracujeme s dalšími stavebními firmami a architektonickými studii a jako jedna z mála firem v ČR jsme schopni splnit ty nejnáročnější požadavky na kvalitu provedení a technologické řešení.

Dále se věnujeme výrobě tapet, instalacemi tapet, návrhy tapet a vším co k této oblasti náleží. Firma MH interiér profesionálně instaluje tapety všeho druhu a poradí si s těmi nejnáročnějšími výzvami, ať se to týká specifického materiálu, komplikovanosti instalace nebo rozsahu. 

 

Zbyněk Hůrka

 

Na jedné straně využívám zkušenosti jenž jsem získal v ČR, Německu, Austrálii a Indonésii, na druhé straně mě inspiruje celoživotní zájem pro designerské a technologické novinky. To mi umožňuje vytvářet interiéry, které splní ty nejvyšší požadavky na vizuální i řemeslnou stránku prací.  

Pro své klienty jsem navrhl nebo realizoval celou řadu interiérů domů i bytů. Do mého portfolia patří komerční prostory - kanceláře, showroomy, obchodní místa, interiéry restaurací a barů. S nadšením se věnuji realizaci vzdělávacích zařízení - škol a školek, nebo dětských center.

Spolupracuji s dalšími architekty, designery a prověřenými řemeslníky. 

Mám vysoké požadavky na svou práci i práci našich zaměstnanců i dalších řemeslníků se kterými spolupracuji. Díky dlouholeté praxi v oboru realizace interiérů, znám detailně všechny potřebné postupy, vlastnosti materiálů i možná úskalí.

Každý nový design interiéru či realizace řemeslných prací je inspirativní výzvou, ke které přistupuji zodpovědně a s nadšením!

 

Bc. Magdalena Halžová, DiS.

 

Organizace a komunikace se zákazníky je důležitou částí fungování úspěšné firmy.

Díky mnohaletým zkušenostem v řízení dvou soukromých vzdělávacích center efektivně organizuji realizaci zakázek malého i velkého rozsahu. 

Oblasti designu a architektury byly pro mě dlouho pouze koníčkem. Postupně se však staly tyto obory součástí mého pracovního a profesního života.

S partnerem tvoříme úspěšný a vyvážený tým, který dokáže zrealizovat funkční a originální interiér!

MH interiér — Epoxidové lité podlahy. Tapetování. Výroba tapet na zakázku.

Mapa stránek | Kontakty

Realizace webu - Clickmedia 2010