MH Interiér

facebook

Tapetování

Realizace -krok za krokem:

  1. Naše práce začíná osobní návštěvou u vás. Vyslechneme si vaši představu - pokud je konkrétní držíme se jí. V případě, že máte pouze ideu společně ji doladíme. Detailně zhodnotíme povrch ploch. U zakázky malého rozsahu vytvoříme na místě cenovou nabídku. U zakázky větší zasíláme rozpočet do 24 hodin. Odborná konzultace trvá 30-60 min a může být zpoplatněna. O ceně vás budeme předem informovat. 
     
  2. Po schválení cenové nabídky domluvíme termín realizace. U zakázek malého rozsahu (délka prací 1-3 dny) lze práci realizovat během 1-2 týdnů. U zakázek většího rozsahu je nutné termín naplánovat s předstihem minimálně 14 dnů před zahájením.
     
  3. Provední prací probíhá podle harmonogramu, který jsme si sjednali. Práce provádíme s důrazem na kvalitu, rychlost a čistotu. Podívejte se na fotografie detailů tapetářských prací v pravé části stránky!
     
  4. Předání zakázky probíhá osobně dle časové dohody. Platbu u malých zakázek přijímáme v den dokončení v hotovosti. U zakázek většího rozsahu přijímáme před zahájením prací 50% zálohu. 

 

⇒ prohlédněte si FOTOGALERII s výběrem našich realizací

MH interiér — Epoxidové lité podlahy. Tapetování. Výroba tapet na zakázku.

Mapa stránek | Kontakty

Realizace webu - Clickmedia 2010